Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sport Arsenal víkend

22. 6. 2007

Akce byla naplánovaná od pátku 22.6. do neděle 24.6., ale protože páteční počasí a předpověď pánů meterologů neslibovala nic hezkýho, jsme váhali, jestli se vůbec zúčastnit.

Ale protože se počasí v pátek navečer umoudřilo, jsme se přeci jen sbalili a v sobotu hned ráno vyrazili. Na místě jsme byli před 9 hodinou, takže jsme měli dost času se rozkoukat...

Něco po 10 jsme vyrazili po stopách loňské trasy - tj. Kost, Trosky, Hrubá skála, Skokovy. Na Kosti jsme se rozděli na 2 sekce - chrti a my smrtelníci.

Za Rovní se Ctibor rozhodl jet zkratkou, která jak definice prozrazuje zkratkou vůbec nebyla (viz záznam z GPS). A jen díky Pupíkovi, který zakufroval z Trosek zpět do hospody jsme se po 2 hodinách šťastně našli.

Dále jsme již jeli hezky spořádaně a bez rebelií. Letos se nám podařilo proklouznout na zámek Hrubá skála bez placení, takže jsme si prohlídli nádvoří a vylezli i na věž odkud byl opravdu skvostný výhled.

Mezi Hrubou skálou a Kacanovami jsme se potkali s chrtí sekcí, terá však jela opačným směrem a i přes to, že jeli jinak, než chtěli, se k nám nepřidali a pokračovali ve svém měru dál.

Ve Skokovech jsme dali druhé občerstvo a vyrazili k základně.

Večer byly opékané klobásky, pivko a povídání o cestě z Česka do Vladivostoku  na zmrzlinu a zpět. Po setmění i s diákama.

Protože mi byla v noci zima a nebyla jsme vyspaná, jsme to v neděli po snídani zapíchli a jeli domů.

Chrtí sekce vyrazila do Prachovských skal a smrtelníci pro velký úspěch k Hrubé skále.

Účastníci: Markéta, Ctibor, Švícko, Koppík, Pupík, Komfi, Jirka, Zuzka, Lukáš a Vojta.

Najeto: 55,8 km (Ctibor), Markéta, Komfi a Pupík - cca 45 a Jirka s Hankou cca 40 km, chrtí sekce cca 85 km

 

Náhledy fotografií ze složky Branžež 2007